Böbrek Kanseri Ameliyatı
MEDİ-KİM - Tıbbi ve Estetik Cihazlar
MEDİ-KİM - Tıbbi ve Estetik Cihazlar

SPERIENCE EGZOTİK RİTÜELLER

HOLİSTİK OBSİDİYEN MASAJI

SPERIENCEaynı zamanda, egzotizm dolu, müşterinizi tam anlamıyla rahatlama pozisyonuna ulaştıran ritueller sunar.

 
HOLİSTİK OBSİDİYEN MASAJI
holis

Germaine de Capuccini, Meksika’ nın volkanik toprağındanObsidiyenveOnikstaşlarının terapötik yararlarına yeniden hayat verdi ve SPERIENCEiçin yeni bir terapi yarattı:

Holistik Obsidiyen Masajı

Bu özel rituel, vücudun farklı bölgeleri üzerinde basınç vererek, derin bir rahatlama, denge, zindelik ve dinginlik duygusu uyandıran masaj uygulaması ile soğuk ve sıcak taşların kullanımını bir araya getirir.  Beden ve duygular arasında mükemmel denge.  PINDA ENERJİ TAŞLARI

SAQUITOS-MASAJEret 1

Uzmanın, değişikSPERIENCEterapilerinde taşların pozitif enerjisini müşteriye iletmek için, hafif bir masaj uygulamasında kullanacağı eşsiz aksesuar.

HARMONY SUBLIME STONES

HarmonySStones 2 SPERIENCEterapilerine eşlik eden heyecan verici bambaşka tamamlayıcı bir ürün.

Kendi kendine ısınan masaj taşları, fiziksel ve mental zindeliğe ulaşmak, gevşemek ve dengelemek için, vücut üzerinde pozitif manyetizmasını açığa çıkarır.

ORİJİNAL PROTOKOLLER ve RİTÜELLER

SPERIENCE, bizim temel hedefimiz olan Spa Deneyimi yaratacak duygulara ulaşmak için, hayal edemeyeceğiniz kadar sayısız seçkin protokoller ve ritüellerin bir araya getirildiği benzersiz terapiler sunar.

SEQUI SPA MARINE 4
SPERIENCE  bu terapilerle birlikte, Spa’ da uygulanan bakımlardan elde edilen etkileri devam ettirmek için butik ürünler de içerir.