Böbrek Kanseri Ameliyatı
MEDİ-KİM - Tıbbi ve Estetik Cihazlar
MEDİ-KİM - Tıbbi ve Estetik Cihazlar

GERMAINE DE CAPUCCINI SPA DENEYİMİ

SPERIENCE

Germaine de Capuccini SPA dünyasına hoş geldiniz. Zihin, beden ve ruhun unutulmaz keyifli deneyimler yaşayacağı, en inanılmaz ve benzeri görülmemiş duyguların keşfedileceği yer.

Eşsiz bir zindeliğe erişmek için doğanın en iyilerinin bir araya getirildiği muhteşem seriler. En yeni ürünleri, Germaine de Capuccini deneyimi ve garantisi ile sizin için tasarladık.

SEQUI SPA MARINE


YENİ VE EŞSİZ KONSEPT: WAKANSPA

WAKANSPA, Germaine de Capuccini tarafından, özellikle SPERIENCE serisi için yaratılmış yepyeni bir konsepttir. Geleneksel Çin Tıbbı’ ndan ilham alır  ve Doğu’ yu ve Batı’ yı, geleneksel ile moderni, hissiyatla teknolojiyi birleştirir.

Asya’ da, bitki ve baharatlar cilt bakımlarında içerik madde olarak geniş biçimde kullanılmaktadır. Her bitki tek bir formülden meydana gelen dört kategoriden birine aittir.  Bunların birleşik aksiyonu daha yararlı ve güvenli etkilere ulaştırır.

Doğu’ da binlerce yıl once geliştirilmiş bu strateji, SPERIENCE için mükemmel bir esin kaynağı anlamı taşır ve WakanSpa konseptini meydana getiren dört anahtar elementi oluşturur:  

TERAPİST: Kral

Kral veya SPA terapisti  bakımın esas elemanıdır. Onun “tecrübesi” tatmin edici sonuçları elde etmekte hayati önem taşır.   

ÜRÜN: Kul
Kul veya ürün içeriği terapist ile sinerjik rol oynar.

ROTOKOL: Asistan

Asistan veya protokol mükemmel sonuçlar için terapist tarafından geliştirilen kilit elemandır.


AMBİANS: Köle
Köle veya ambians otantik SPA deneyimine ulaştıran vazgeçilmez özelliklerdir.

Bir araya gelen bu elementler ZİHİN, BEDEN VE RUH bakımları için olağanüstü bir formüldür.

İŞTE SPA’ NIN GERÇEK AMACI


SPA MARINE b

EN DOĞAL ŞEKİLDE

SPERIENCE WAKANSPA konseptine dayandırılarak sınıflandırılmıştır. Böylece SPA MARINE farklı bakım gruplarını oluşturan içerik maddelere göre, dört keyif ve zindelik dünyasını kapsar:

• SPERIENCE THALASSO: Denizin yararları.
• SPERIENCE NATURE: Bitki dünyasının yararları.
• SPERIENCE DELICATESSEN: “Eşsiz” içeriklerin yararları.
• SPERIENCE SPICE: Baharatların yararları.

Değişik orijinli ürünlerin kombinasyonu: Deniz, doğal, egzotik ve geleneksel ile yeniliği birleştiren çeşitli masaj tekniklerinden gelen ilham, SPERIENCE Serisinin temelidir.