Böbrek Kanseri Ameliyatı
MEDİ-KİM - Tıbbi ve Estetik Cihazlar
MEDİ-KİM - Tıbbi ve Estetik Cihazlar

SPERIENCE SPICE

BAHARATLARIN YARARLARI
Tarçın, zencefil, kakule, safran, vanilya, hindistan cevizi, karanfil, kişniş… SPERIENCE SPICE ürünlerini ve terapilerini oluşturan bütün bu içerikler, beden ve zihninizi Uzak Doğu’ ya götüren egzotik bir deneyimdir.
Spice-logolu

SPERIENCE SPICE TERAPI ÜRÜNLERI
spice-exf SPICE EXFOLIATING
Cilt yüzeyindeki ölü hücreleri elemine eden ovalayıcı aynı zamanda, cildi nemlendirir, besler ve pürüzsüzleştirir. Tarçın, vanilya, zencefil ve kakule gibi dünyanın en pahalı ve en seçkin baharatları ile birlikte, oryantal reçineler, Laden ve Sandal Ağacı gibi ağaç parçacıkları ile üretilmiştir. Bunlardan başka bambu, haşhaş tohumu, ince küçük hindistan cevizi kabukları, pirinç ve susam yağı içerir.

silkwrap SYBARITE SILK WRAP
İpek özütüne dayanan vücut maskesi. Son derece yumuşak yapısı ile vücudu ikinci bir cilt gibi sarar, inanılmaz derecede ipeksi ve güzel bir görünüm kazandırır.

saf-del CINNAMON DELIGHT ve SAFFRON DELIGHT
Benzeri görülmemiş özel yapısı ile inanılmaz fomülü bir krem ve yağın faydalarını birleştirir. Terapisti rahatlatan ve özgür bırakan uzun süreli bir masaja olanak tanır. Anti-oksidant özellikli Mısır Tohumu yağı ve zengin E vitamini içerir.
Cinnamon Delight Tarçın özütü ve Tarçın Esansı Yağı içerir.  
Saffron Delight Safran özütü, Kişniş Esansı Yağı, Kakule ve Ylang Ylang içerir.

ori-oil ORIENTAL OIL
Anti-oksidant, besleyici ve yaşlanma karşıtı özellikleri ile Pinda ritüelleri için özel masaj yağı. Pirinç Yağı, B adem Yağı, Susam Yağı ve Kakule Yağı içerir.

  VANILLA BATH
Rahatlamaya davet eden zevk ve zindelik banyosu