Böbrek Kanseri Ameliyatı
MEDİ-KİM - Tıbbi ve Estetik Cihazlar
MEDİ-KİM - Tıbbi ve Estetik Cihazlar

SPERIENCE DELICATESSEN

EŞSİZ İÇERİKLERİN YARARLARI

SPERIENCE DELICATESSEN özellikle koku alma ve dokunma duyuları için nefis bir keyif dünyası. Gerçekten enfes, muhteşem terapiler.
 
SPERIENCE DELICATESSEN TERAPİ ÜRÜNLERİ
bth-milk BATH MILK IN POWDER
Cilde nemlendirici ve besleyici özellikler sunan, protein ve marine kolajenden zengin, ipeksi yapıda benzersiz köpük banyosu.

chocosc CHOCOSCRUBNemlendirici, anti-oksidant ve selülit karşıtı üçlü aksiyonu ile, saf kakao özütüne dayanan vücut ovalayıcı. Duygularla zevkli bir bakımı, mükemmel olarak bir araya getirir. İnanılmaz “hoş” bir aroma ve görünüme sahiptir.

chocolate DELUXE CHOCOLATE
Kendiliğinden ısınan, yumuşak, ılık ve harika maske, silüetin, cildin bakımını yapar, duyuları uyandırır ve benzersiz zevkli duygular yaratır.

red-grape DELUXE GRAPEŞarap terapisinin tüm faydaları, bu çok özel Red Grape Body Wrap maskesinde konsantre edildi. Cildi tonlar, gençlik ve esneklik kazandırır.

red-grape-bth RED GRAPE BATH
Şarap terapisinin anti-oksidant ve yaşlanma karşıtı özelliklerine dayanan keyifli bir banyo. Cilde genç ve capcanlı bir görünüm kazandırarak esneklik verir.

deluxcoffee DELUXE COFFEE
Enfes kavrulmuş kahve maskesi, ciltte sıkılaşma ve esneklik sağlayarak, vücudu yapılandırır ve biçimlendirir.

or-scr ORANGE DROPS SCRUB (Circuit Spa)
Yeni ve original portakal kabuğu içeren ovalayıcı, özellikle afüzyon duş için tasarlanmıştır. Orijinal yapısı cildi yumuşak, temiz ve kadife gibi yapar.

OILS DROPS SPA (Circuit Spa)
Spa gezintisi için ideal bir yağ. Cilde olağanüstü yumuşaklık kazandıran bitki özütleri içerir.

SPERIENCE DELICATESSEN BUTIK ÜRÜNLER<
choco-butik

CHOCOSCRUB
Nemlendirici, anti-oksidant ve selülit karşıtı üçlü aksiyonu ile, saf kakao özütüne dayanan vücut ovalayıcı. Duygularla zevkli bir bakımı, mükemmel olarak bir araya getirir.

cocoa-butik RICH COCOA BODY
Besleyici hafif yapılı kakao vücut yağı, pürüzlü, kuru cilt ve pullanma hissini ortadan kaldırır.